Bianca Ingrosso om swingersfesterna: "En fri våg"
När Bianca Ingrosso nyligen gästade podden “Filip och Fredrik svarar” berättade hon att det just nu råder en swingersvåg i Stockholm, något som Expressen tidigare rapporterat om.

Det råder en swingersvåg i Stockholm, det avslöjade Bianca Ingrosso nyligen i en poddintervju med Filip Hammar och Fredrik Wikingsson.
“Fyrkanter hit och dit”
I avsnittet säger Hammar att han hört att swingersvågen i huvudstaden är “helt otrolig”:
“Jag har kompisar som säger att det är så jävla grisigt”, säger han.
Ingrosso, å sin sida, kallar beteendet “sjukt”:
“Det är helt sjukt. Vänner byter partners och de har fyrkanter hit och dit”, säger hon och tillägger att det råder en “fri våg just nu”.
Vilka som är inblandade går de inte in på. Däremot bekräftades det hela av Julia Franzén när hon nyligen pratade med Expressen inför premiären av SVT:s Spelet:
“Ja, men när du säger det. För Bingo tycker ju sådant är väldigt spännande. Inte att vi gör det men om han hör ett rykte. Och han hörde ett rykte om några kändisar som hade gjort det”, berättar hon för tidningen.