Hailey och Justin Bieber turistar i London

Publicerad den 14 december 2021 av Metro Mode

I Justins bilder på Instagram får vi en inblick i hur det ser ut när ett av världens absoluta power couples turistar i England.

Foto: @ldubzs

Stilikonerna Hailey och Justin Bieber njuter till synes i fulla drag av sin semester i den brittiska huvudstaden. Det var Justin själv som lade upp bilderna på Instagram som visar paret i färd med att turista i London.

Kysstes i telefonkiosk

I bilderna är makarna iförda stilsäkra outfits: Justin i en mintgrön mössa, brun vinterkappa och ljusbeiga manchesterbyxor, medan Hailey har på sig en ljusbeige oversized kappa från Balenciaga, matchande halsduk från Bottega Veneta, Eytys-jeans och sneakers från Nike.

Båda höll värmen med take away-kaffe från Benugo, en kafékedja som blivit utnämnd till “London Coffee Shop of the Year” två år i rad. I en av bilderna poserar de dessutom i en av Londons ikoniska röda telefonkiosker, där de utbyter en kyss.

Visa detta inlägg på Instagram

Ett inlägg delat av Justin Bieber (@justinbieber)

Källa:

Vogue

Mer från Metro Mode

  1. Emil Hansius om psykiska ohälsan i Sommar i P1: ”Jag står fortfarande i kö”

  2. Amanda Jansson om prestationsångest i Sommar i P1: ”Jag tänkte att det måste betyda att jag är sämst”

  3. Gigi Hadid delar ovanliga bilder med Bradley Cooper – visar upp kärlekssemestern efter Taylor Swifts bröllop

  4. Kathy Griffin avslöjar sanningen om 22-årige "pojkvännen": "Ett socialt experiment"

  5. Kygo remixade Erling Haalands gamla raplåt – nu toppar den Spotify

  6. Carl Skau i Sommar i P1: ”300 miljoner människor lider av akut hunger”

  7. Erling Haaland uppmanar alla att googla hans namn – därför pratar hela internet om detaljen