Peppen är hög! Nu finns det en ny trailer till Toy Story 4

Publicerad den 4 februari 2019 av Metro Mode

Nu har vi äntligen fått mer information om Toy Story för under nattens Super Bowl visades den första trailern till filmen. Nu är vi mer taggade än någonsin!

toy-story-4

I trailern får vi se Woody och Bo Peep på ett nöjesfält som väntar på Buzz Lightyear som aldrig dyker upp. Han verkar dock vara i knipa. För han surras fast i ett tävlingsstånd, som en vinst. Han verkar heller inte ha något trevligt sällskap. I ståndet hänger nämligen de nya karaktärerna Bonnie och Duckie, som inte verkar nöjd över att Buzz Lightyear är en vinst. Efter att ha sett klippet har vi så många frågor, hur hamnade Buzz där? Vilka är egentligen Bonnie och Duckie? Var är alla andra?


När trailern visades under Super Bowl blev det också officiellt att världspremiären för den nya filmen blir den 21 juni.

Mer från Metro Mode

  1. Nicole Falciani är singel: "Känner mig dum"

  2. Rosanna Charles och Sonja Livbom har gått skilda vägar

  3. Fotbollströjor rusar på Tradera inför VM 2026 – svenska landslagströjor ökar med 414 procent

  4. Efter falukorvsskandalen – hälften av Vaggeryds charks produkter underkända i blixtkontroll

  5. Ryan Gosling gick upp 27 kilo för rollen – fick sparken innan inspelningen

  6. ”Masked Singer”-vinnaren lurade hela panelen – gömde sig bakom kvinnlig röst

  7. Här är sommarens mest efterlängtade konserter och festivaler