Här ger "Sex and the city"-stjärnorna kärleksråd till Bianca Ingrosso
Nyligen fick Bianca Ingrosso chansen att intervjua den ikoniska “Sex and the city”-trion Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon och Kristin Davis. Influencern passade då på att be om råd gällande sitt kärleksliv – och blev inte besviken!

Vem har inte drömt om att be Carrie Bradshaw, Miranda Hobbes och Charlotte York om dejtingtips? Det var precis detta Bianca Ingrosso gjorde när hon nyligen träffade Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon och Kristin Davis inför premiären av “And just like that” säsong tre!
“Lita på dina instinkter”
I intervjun förklarar Ingrosso att hon är “30 och väldigt singel”.
“Vad tror ni att Miranda, Carrie och Charlotte skulle säga till mig”, säger hon. “Vad gör jag fel?”
“Du gör inget fel”, svarar Parker. “Du har helt enkelt inte träffat den där personen ännu. Den där personen kanske inte finns i Stockholm.”
Nixon, å sin sida, tipsar om att ge blyga killar en chans:
“När du är en ovanligt vacker person blir de snälla killarna ibland för rädda. De killar som är tillräckligt modiga är inte alltid de bästa. De letar efter någon att visa upp. Så hitta en snäll kille och ge honom lite kärlek”, säger hon.
Davis tips är baserat på hennes karaktär i serien:
“Charlotte skulle säga till dig att tro på kärlek”, säger hon. “Han finns där ute, lita på dina instinkter.”
Spana in Bianca Ingrossos intervju med And just like that-stjärnorna nedan!