Är du singel och vill dejta både killar och tjejer? Då kan du söka in till SVT:s nya dejtingserie för bisexuella!

I SVT:s nya satsning Alla dejtar alla checkar ett gäng bisexuella singlar in i ett lyxhus på varmare breddgrader för att dejta varandra i jakten på kärlek.
“TV-historia kommer skapas”
Till sin hjälp kommer singlarna ha terapeuten och sexologen Kalle Norwald, som tidigare varit en av experterna i Gift vid första ögonkastet.
Norwald delade med sig av nyheten i ett inlägg på Instagram i januari:
“I vår får jag ta på mig experthatten igen och spelar in ett helt nytt dejtingprogram för @svt där bisexuella för FÖRSTA gången ska få dejta varandra i svensk television. TV-historia kommer skapas hörrni!”
Den som vill söka in ska vara 20 och 40 år. Man bör också kunna ta ledigt under inspelningsperioden, som är 27 mars till 11 april.
När är sista ansökningsdagen till Alla dejtar alla?
Du som vill vara med i SVT:s nya dejtingserie ansöker HÄR innan den 27 februari.
