Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av metromode.se. Genom att använda metromode.se godkänner du detta.

Läs merJag förstår!

Gilla oss på Facebook

Kontakt och information

Metro Mode är den självklara platsen online och i mobilen för dig som vill ha de senaste nyheterna inom mode, skönhet, hälsa, inredning och nöje. Hos oss hittar du även några av Sveriges största influencers och bloggare inom lifestyle.
— Besök- och budadress —

Metro Mode
Regeringsgatan 105
111 39 Stockholm
Telefonväxel: 08-402 99 00

— MetroMode.se —
Cassandra Lundgren
Innehållschef
cassandra.lundgren@metro.se
Lisa Dahlgren
vik. Teamledare
lisa.dahlgren@metro.se
Jenny Sunding
Teamledare föräldrarledig
jenny.sunding@metro.se
Malin Wasström
Projektledare
Affiliate- & bloggansvarig

malin.wasstrom@metro.se
Matilda Törnqvist
Vik. Sociala medier redaktör
matilda.tornqvist@metro.se
Alexia Karanatsiou
Reporter
alexia.karanatsiou@metro.se
Parvin Sharifi
Sales Agent & Project Manager
parvin.sharifi@metro.se
Merelle Yakoub
Affiliatesäljare
merelle.yakoub@metro.se
metro mode weekly

Signa upp dig till vårt nyhetsbrev!

Lifestyle
Evelina Andersson
Hälsa
Joanna Swica
Lifestyle
Cassandra Klatzkow
Mode
Paulina Forsberg
Home
34 kvadrat
Lifestyle
Sara Che
Lifestyle
Susanne Barnekow
Home
Jannike Ebbing
Lifestyle
Cassandra Lundgren
Lifestyle
Sophia Anderberg
Lifestyle
Mitra Javadi
Mode
Emma Danielsson
Mode
Mathilda Weihager
Lifestyle
Fanna Ndow Norrby
Hälsa
Josefines Yoga
Mode
Imane Asry
Mode
Fanny Ekstrand
Mode
Tyra-Stina Wilhelmsson