Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av metromode.se. Genom att använda metromode.se godkänner du detta.

Läs merJag förstår!

Gilla oss på Facebook

Kontakt och information

Metro Mode är den självklara platsen online och i mobilen för dig som vill ha de senaste nyheterna inom mode, skönhet, hälsa, inredning och nöje. Hos oss hittar du även några av Sveriges största influencers och bloggare inom lifestyle. Metro Mode är en del av Metro Media House som ägs av investmentbolaget AB Custos.
— Besök- och budadress —

Metro Mode
Regeringsgatan 105
111 39 Stockholm
Telefonväxel: 08-402 99 00

— MetroMode.se —
Cassandra Brunstedt
Innehållschef
cassandra.brunstedt@metro.se
Lisa Dahlgren
vik. Teamledare
lisa.dahlgren@metro.se
Jenny Sunding
Teamledare föräldrarledig
jenny.sunding@metro.se
Malin Wasström
Projektledare
Affiliate- & bloggansvarig

malin.wasstrom@metro.se
Matilda Törnqvist
Vik. Sociala medier redaktör
matilda.tornqvist@metro.se
Alexia Karanatsiou
Reporter
alexia.karanatsiou@metro.se
Parvin Sharifi
Sales Agent & Project Manager
parvin.sharifi@metro.se
Merelle Yakoub
Affiliatesäljare
merelle.yakoub@metro.se
metro mode weekly

Signa upp dig till vårt nyhetsbrev!